جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / ژیلا صادقی مجری برنامه سالی نو ویژه سال تحویل ۹۵ شبکه پنج

ژیلا صادقی مجری برنامه سالی نو ویژه سال تحویل ۹۵ شبکه پنج

ژیلا صادقی مجری برنامه سالی نو ویژه سال تحویل ۹۵ شبکه پنج

برنامه سالی نو , زمان پخش برنامه سالی نو , تکرار برنامه سالی نو , برنامه سالی نو ویژه برنامه تحویل سال شبکه 5 نوروز 95

ژیلا صادقی مجری برنامه سالی نو ویژه تحویل سال ۹۵ شبکه پنج سیما شد. سالی نو ویژه برنامه نوروزی شبکه پنج سیماست که با بخش‌های ویژه‌ای روی آنتن می‌رود.

زمان پخش و تکرار برنامه سالی نو

سالی نو عنوان ویژه برنامه نوروز ۹۵ است. این ویژه برنامه در دو بخش به روی آ‌نتن خواهد رفت. یکی در روز شنبه از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰ و روز یکشنبه از ساعت ۶:۰۰ صبح تا ۱۳:۰۰ بعد از ظهر به علاوه در روزهای بعدی یعنی از اول فروردین، از ساعت ۱۸ به روی آنتن خواهد رفت که تکرار آن ۳۰ دقیقه بامداد است.

ژیلا صادقی اجرای سالی نو را بر عهده خواهد داشت. سالی نو در شب تحویل سال آغاز و در ۱۴ قسمت تا پایان تعطیلات نوروز ادامه دارد.

با توجه به رسالت اقتصادی شبکه پنج موضوع مهم برنامه توجه به تلاش و کوشش و آرمان‌گرایی در اقتصاد است. به همین منظور در برنامه‌ ها از پلیبک‌های مختلفی استفاده می‌شود. در این پلیبک‌ها افراد مشهور اعم از خوانندگان شهیر حضور دارند که کلیپ‌ هایی از آثار آن‌ ها تهیه شده و به پخش می‌رسد.

قرار است دو خواننده به صورت زنده در برنامه صبح و شب اجرا داشته باشد.

از جمله خوانندگان دیگری که قرار است کارهای جدید آنها در برنامه پخش شود عبارتند از: میثم ابراهیمی و روزبه نعمت‌اللهی و بهروز صفاریان. کاری که بهروز صفاریان و روزبه نعمت‌اللهی به طور مشترک اجرا کرده‌‌اند، از جمله کارهای بسیار خوبی است که در سال‌های اخیر در سازمان ساخته شده است. این دو کار با صدای میثم ابراهیمی و کار مشترک روزبه نعمت‌اللهی و بهروز صفاریان به عنوان تیتراژهای سالی نو در نظر گرفته شده‌اند.

در این برنامه هنرمندان مختلف در عرصه‌های گوناگون حضور دارند؛ اما سعی شده به مردم و افرادی که جزو مشاهیر محسوب نمی‌شوند، به شکلی ویژه پرداخته شود. البته این افراد کسانی هستند که کارهای بزرگی را انجام داده‌اند.

در برنامه سالی نو بخش‌های متنوعی وجود دارد. از جمله پخش مستندی مبنی بر برآورده کردن آرزوی کودک هموفیلی که برای یک روز مدیرعامل افتخاری باشگاه پرسپولیس شده است.

از جمله بخش‌های دیگر روایت خاطرات کودکی بازیگران از زبان خودشان است. ضمن اینکه در کنار آنها از حضور کارآفرینان موفق نیز بهره برده‌ایم. در کل فضای جذابی به وجود آمده است.

یکی دیگر از بخش‌های این برنامه راه‌اندازی یک لیگ ورزشی با حضور ورزشکاران و هنرمندان است که به صورت جذاب و جالبی کار شده است. این لیگ سرگرمی پنج رشته ورزشی از جمله پلی استیشن گزارش بازی‌های مهم فوتبال، شطرنج و ضربات پنالتی در سالن است.

در برنامه امسال بخش‌های ویژه بسیاری را در نظر گرفته‌‌ شده که بسیار جالب و جذاب خواهند بود. به طوری که مردم با دیدن آنها شگفت‌زده خواهند شد. قسمت‌های مختلف برنامه از جاذبه‌های بسیاری برخوردار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *