جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / معرفی برنامه های شبکه چهار در نوروز ۹۵

معرفی برنامه های شبکه چهار در نوروز ۹۵

برنامه های شبکه چهار در نوروز ۹۵

برنامه های نوروز 95 شبکه 4 , معرفی برنامه های شبکه 4 در نوروز 95 , برنامه های شبکه 4 در نوروز 95

شبکه ۴ سیما به مناسبت آغاز سال نو و عید نوروز با دستی پر به استقبال نوروز ۹۵ می رود. بر این اساس شبکه چهار سیما برنامه دلشدگان، برنامه صدبرگ، برنامه گفتگو محور سیم و زر، برنامه گفتگو محور معرفت، فیلم های سینمایی جذاب و… برای پخش در ایام نوروز ۱۳۹۵ تدارک دیده است.

معرفی برنامه های شبکه چهار در نوروز ۹۵

برنامه دلشدگان

دلشدگان عنوان برنامه ترکیبی ویژه تحویل سال ۱۳۹۵ گروه دانش شبکه چهار سیماست که به تهیه کنندگی و کارگردانی سیاوش صفاریان پور تقدیم بینندگان می شود.

مستندهای کوتاه از زندگی عکاسی که در جستجوی بهار است و مجموعه واگویه هایی که ما را به لحظه لحظه تحویل سال نزدیک می کند، به همراه موسیقی و تصویر و حضور مهمانان و کارشناسان عرصه های مختلف فرهنگی، علمی، هنری و…. روی آنتن خواهد رفت.

پخش فیلم های سینمایی در برنامه سینما ۹۵

در سینما ۹۵ شبکه چهار سیما فیلم های سینمایی برجسته و روز سینمای ایران و جهان برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

برنامه صد برگ

صد برگ عنوان برنامه ای ترکیبی است که به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد صوفی منصور ضابطیان پخش می شود.

اجرای این برنامه را رشید کاکاوند، منصور ضابطیان، امیرعلی نبویان و شاهین شرافتی با رویکرد فرهنگی بر عهده دارند که در هرشب به یک موضوع خواهند پرداخت.

برنامه گفتگو محور سیم و زر

برنامه گفتگو محور ۱۴ قسمتی سیم و زر به تهیه کنندگی سید محسن مناجاتی، کاری از گروه فرهنگ و اندیشه چهار سیماست.

برنامه های شبکه ۴ در نوروز ۹۵

موضوعاتی درخصوص لذت و شادی در معنای زندگی انسان معاصر و هنر دینی و … با رویکرد پرسش و پاسخ با اجرای علی درستگار روی آنتن می رود.

برنامه راهیان نور

ویژه برنامه زنده راهیان نور هر روز به مدت ۱۵ دقیقه با برقراری ارتباط با تیم اعزامی روی آنتن خواهد رفت.

برنامه گفتگو محور معرفت

ویژه برنامه گفتگو محور معرفت از تولیدات گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما به تهیه کنندگی سید محسن مناجاتی و کارگردانی اسدالله ایمن در ۱۳ قسمت۴۵ دقیقه ای پخش می شود.

در این برنامه با اجرای اسماعیل منصوری لاریجانی از ۱تا ۱۵ فروردین، موضوعات فلسفی و عرفانی بررسی می شود.

برنامه ترکیبی فانوس

کتاب و کتابخوانی از موضوعاتی است که در فهرست برنامه های شبکه چهارسیما از جایگاه ویژه ای برخوردار است، برنامه ترکیبی فانوس کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما با اجرای عصمت همتی روی آنتن می رود.

این برنامه به تهیه کنندگی محمد رحیمی و کارگردانی محمد اسماعیل هدایت، در ایام نوروز روزهای زوج به معرفی کتاب ویژه نوروز می پردازد.

برنامه ترکیبی تالار تجربه

برنامه ترکیبی تالار تجربه از تولیدات گروه دانش به تهیه کنندگی و کارگردانی صفاریان پور و اجرای اسماعیل میرفخرایی روی آنتن خواهد رفت.

در هر برنامه با یکی از مشاهیر علم، فن، ادب و هنر گفتگو می شود و ابعاد مختلف شخصیتی او بررسی می شود.

برنامه نغمه ها
پرداختن به موسیقی نواحی و بومی فاخر از جمله تدارک شبکه چهار سیما برای ایام نوروز است که در قالب برنامه ترکیبی «نغمه ها» در ۱۵ قسمت۶۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی حبیب الله ذوالفقاری پخش خواهد شد.

برنامه ترکیبی هنرنامه

برنامه ترکیبی هنرنامه کاری از گروه ادب و هنر به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد علی بازی روی آنتن می رود.

تاثیر نوروز و طبیعت بهار در هنرهای تجسمی کشور با اجرای مهسا ملک مرزبان در این برنامه ۱۵ قسمتی به مدت ۴۵ دقیقه بررسی خواهد شد.

برنامه چهارنما

چهارنما عنوان برنامه ترکیبی گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا مسعودی است.

فیلم های کوتاه مستند و داستانی برگزیده از کارگردان های برجسته و قدیمی مانند خسرو سینایی، منوچهر طیاب، فرشاد فدائیان، احمد ضابطی جهرمی و… از این برنامه به مدت۶۰ دقیقه پخش می شود.

برنامه ترکیبی جویبار

برنامه ترکیبی جویبار به تهیه کنندگی و کارگردانی کوروش انصاری در ۱۵ قسمت ۶۰ دقیقه ای برای پخش در نظر گرفته شده است.

در هر برنامه با یک شاعر با اجرای سعید بیابانکی کاری از گروه ادب و هنر گفتگو می شود.

برنامه چهارسوی علم

پخش مستندهای جذاب و دیدنی در ایام نوروز از برنامه ریزی های شبکه چهار سیما در قالب سری جدید برنامه چهارسوی علم است.

دانستنی های علمی، طراحی های عظیم، نبرد در قلمرو حشرات و چشم انداز زمین از فضا عناوین مستندهایی است که موضوعات مختلف علمی در حوزه های شیمی، پزشکی، مهندسی، نمایش مستندی از منظر فضانوردان از درون ایستگاههای فضایی به کره زمین و معرفی ویژگیها و مختصات کره زمین در کهکشان راه شیری و همچنین مستندهایی از زندگی حشرات پخش می شود.

برنامه ترکیبی و هنری دیگر

سری جدید برنامه ترکیبی و هنری دیگر به تهیه کنندگی علیرضا جنیدی با موضوع آموزش نقاشی رنگ روغن در ۱۳ قسمت ۳۰ رقیقه ای پخش می شود.

آموزش تکنیک های رنگ روغن نقاشی در طبیعت با سوژه های متفاوت با اجرای سعید پناه زاده (مدرس نقاشی) در ایام نوروز ۹۵ برای علاقه مندان به این رشته هنری در نظر گرفته شده است.

مستند نوروزی

مستند نوروزی با موضوع معرفی طبیعت و گردشگری استان مازندران در ۱۳ قسمت۳۰ دقیقه ای روی آنتن می رود.

معرفی میوه های نوبرانه منطقه شمال کشور، استفاده مردم از این میوه ها و کاربرد آنها، به تصویرکشیدن مناطق سرسبز مازندران و… از جمله بخش های این برنامه کاری از تامین برنامه شبکه چهار سیماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *