دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / معرفی برنامه های شبکه پنج در نوروز ۹۵

معرفی برنامه های شبکه پنج در نوروز ۹۵

معرفی برنامه های شبکه پنج در نوروز ۹۵

برنامه های نوروز 95 شبکه پنج , جدول پخش برنامه های شبکه 5 در نوروز 95 , برنامه های شبکه 5 در نوروز 95

شبکه پنج سیما  به مناسبت آغاز سال نو و عید نوروز با دستی پر به استقبال نوروز ۹۵ می رود. بر این اساس پنج ساعت برنامه ویژه سال تحویل اولین عیدی برنامه سازان این شبکه به مخاطبان خود است که در آن تلاش می شود همراه با ورزشکاران، هنرمندان، خانواده شهدا و ایثارگران لحظات سال تحویل ۱۳۹۵ برای بینندگان شبکه خاطره انگیز و فراموش نشدنی شود.

معرفی برنامه های شبکه پنج در نوروز ۹۵

برنامه جُنگ شبانه سالی نو

شبکه پنج با محوریت اقتصاد و گذر در پسابرجام در جُنگ شبانه سالی نو از کارآفرینان و نخبگان اقتصادی دعوت کرده است تا اندیشه های پویای خود را در اختیار عموم قرار دهند.

مسابقه حرفه‌ای‌ها

حرفه‌ای‌ها به تهیه‌کنندگی علی هشامی عنوان مسابقه ای از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج سیماست که با رویکرد کارورزی و معرفی قهرمانان مهارتی کشور در ایام نوروز پخش می‌شود.

این مسابقه در ۱۳ قسمت ۵۰ دقیقه ای تولید می شود که در هر قسمت ۱۲ شرکت کننده در قالب دو گروه ۶ نفره حضور دارند. مبنای این مسابقه بر پایه مسابقات ملی مهارت است. در واقع برگزیدگان که در مسابقات ملی مهارت مدال طلا دریافت کرده اند، در این مسابقه به عنوان شرکت کننده حضور دارند.

در هر برنامه از شرکت کنندگان سه نوع سوال در حوزه کارآفرینی و مهارتی در هر رشته تخصصی، اطلاعات عمومی و سبک زندگی پرسیده می‌شود. یعنی هر برنامه یک برنده دارد. در پایان دو گروه بر اساس امتیازاتی که دریافت می‌کنند، باقی می‌مانند. در پایان یک گروه فینالیست‌ می‌شود.

یک مسابقه پیامکی هم وجود دارد که مخاطبان را با مهارت های فنی و حرفه‌ای آشنا می کند و بینندگان و مخاطبان در این مسابقه به شرکت‌کنندگان امتیاز می‌دهند و در تعیین گروه‌های برنده تاثیر می گذارند.

شبکه پنج متناسب با ماموریت اقتصادی خود، این برنامه را با همکاری و مشارکت سازمان فنی و حرفه ای طراحی و تولید کرده است.

این مسابقه درصد گسترش فرهنگ کارورزی، مهارت آموزی و خود اشتغالی درکشور است.

مسابقه آتش نشان

در مسابقه آتش نشان علاقمندان به حرفه آتش نشانی می توانند مهارت های خود را در مورد این شغل پرخطر به رقابت گذارند.

هم خانواده، ساعت ۲۵، من او و اقتصاد ۹۴ از جمله برنامه های جذابی است که بینندگان شبکه پنج در ایام نوروز ۱۳۹۵ می توانند در این شبکه پربیننده دنبال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *