جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / اخبار / معرفی برنامه های شبکه افق در نوروز ۹۵

معرفی برنامه های شبکه افق در نوروز ۹۵

معرفی برنامه های شبکه افق در نوروز ۹۵

برنامه های نوروز 95 شبکه افق , جدول پخش برنامه های شبکه افق در نوروز 95 , برنامه های شبکه افق در نوروز 95

شبکه افق سیما  به مناسبت آغاز سال نو و عید نوروز با دستی پر به استقبال نوروز ۹۵ می رود. بر این اساس شبکه افق ویژه برنامه های فرمانده ۳، خانه ما، کدبانو، بهاریه، مردان سایه، بگو بخند، از رودخانه تا دریا، جایی که نمی‌شناختیم، تهران تقاطع سئول، هوای تازه، سفری دیگر و دیدار را برای ایام نوروز تدارک دیده است.

معرفی برنامه های شبکه افق در نوروز ۹۵ :

مستند مسابقه فرمانده ۳

مستند مسابقه «فرمانده ۳» به کارگردانی حسام اسلامی و تهیه کنندگی حسین افشار در ۱۲ قسمت ۵۰ دقیقه ای هر روز از شبکه افق پخش می شود. شرکت کنندگان در این مسابقه در قالب ریلیتی شو در خصوص عملیات تکاوری، تفنگداری دریایی و نظامی شامل تیر اندازی، چتر بازی، نجات و … زیر نظر فرماندهان سپاه به رقابت می پردازند.

مستند مسابقه‌ خانه ما

مستند مسابقه‌ خانه ما با رویکرد مصرف بهینه در خانواده، به کارگردانی حسام اسلامی و تهیه کنندگی مهدی مطهر به مدت ۴۸ دقیقه پخش خواهد شد.

برنامه کدبانو

برنامه ترکیبی کدبانو در ۱۰ قسمت ۲۰ دقیقه ای به کارگردانی و تهیه کنندگی هاشم تفکری، هر روز از شبکه افق پخش می شود. پخت و معرفی شیرینی یک منطقه توسط خانواده شهدا و ذکر خاطره ای از شهیدان موضوع این برنامه در ساختار مستند است.

برنامه ترکیبی بهاریه

برنامه ترکیبی بهاریه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیرحسین نوروزی با موضوع گفتگو با مادران شهدا در ۱۳ برنامه ۵ دقیقه ای هر روز از شبکه افق روی آنتن می رود.

سریال مردان سایه

سریال تلویزیونی مردان سایه محصول سال ۲۰۱۱ میلادی به فساد سیاسی و اخلاقی در کشور فرانسه می پردازد. این سریال ۱۲ قسمتی به مدت ۵۲ دقیقه روزهای زوج پخش می شود.

برنامه بگو بخند

برنامه ترکیبی بگو بخند به کارگردانی محمدرضا شفاه و تهیه کنندگی حوزه هنری با موضوعات طنز در قالب استندآپ در ۱۰ قسمت ۵ دقیقه ای هرروز پخش می شود.

مستند از رودخانه تا دریا

مستند از رودخانه تا دریا به کارگردانی و تهیه کنندگی سامان لطفیان در ۶ قسمت ۳۰ دقیقه ای با موضوع آشنایی با زندگی مردم در مسیر رودخانه های ایران در ایام نوروز روی آنتن می رود.

مستند جایی که نمی شناختیم

مستند جایی که نمی شناختیم به کارگردانی و تهیه کنندگی یاسر عرب در ۱۰ قسمت ۵ دقیقه ای هر روز پخش می شود. اماکن مسافرتی ناشناخته با هدف شناساندن زیبایی های کمتر دیده شده ایران و معرفی ابنیه ناشناخته تاریخی و رصد اجمالی بیم ها و امیدهای محیط زیستی و منابع طبیعی مناطق بکر بویژه استان های جنوبی کشور در این برنامه معرفی می شوند.

برنامه های شبکه افق در نوروز ۹۵

مستند راهیان نور

مستند راهیان نور به تهیه کنندگی محمد حبیبی در چهار برنامه ۲۶ دقیقه ای در گفتگو با فعالان راهیان نور، تاریخچه این حرکت فرهنگی را به تصویر کشیده می کشند.

مستند تهران تقاطع سئول

مستند تهران تقاطع سئول به کارگردانی سیاوش سرمدی و تهیه کنندگی مجید عزیزی در ۱۰ قسمت ۲۶ دقیقه ای هر روز به تاریخچه صنعت خودرو در ایران می پردازد.

برنامه ترکیبی هوای تازه

برنامه ترکیبی هوای تازه به کارگردانی و تهیه کنندگی علی وفایی زاده در نوروز ۹۵ روزهای پنجشنبه به مدت ۵۲ دقیقه پخش خواهد شد. در هر برنامه یکی از افرادی که در کشور فعالیت خاص در حفظ محیط زیست دارند در قالب گزارش معرفی و موضوع برنامه به بحث گذاشته می شود .

مستند سفری دیگر

سری جدید مستند سفری دیگر به تهیه کنندگی رضا فرهمند در ایام نوروز در ۴ قسمت ۲۶ دقیقه ای پخش می شود. این برنامه روایت گر زندگی توریست های جوانی است که در ایران دست به تجربه های منحصر به فرد می زنند.

برنامه قرار

برنامه اذان گاهی قرار با موضوع ترویج سبک زندگی دینی که مهدی دزفولی تهیه کنندگی آن را برعهده دارد هر روز در مدت زمان ۵۶ دقیقه روی آنتن می رود.

مستند دیدار

مستند هفت قسمتی دیدار به تهیه کنندگی احمد جان میرزائی با موضوع شعرای فارسی زبان هند و پاکستان در ایام نوروز پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *