دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / لیست برنامه های شبکه نسیم در نوروز ۹۵

لیست برنامه های شبکه نسیم در نوروز ۹۵

لیست برنامه های شبکه نسیم در نوروز ۹۵

لیست برنامه های شبکه نسیم در نوروز ۹۵ , معرفی برنامه های شبکه نسیم در نوروز ۹۵ , برنامه های شبکه نسیم در نوروز 95

لیست برنامه های شبکه یک در نوروز ۹۵ شبکه نسیم سیما اعلام شد. شبکه نسیم برای نوروز ۹۵ برنامه های خندوانه، شکرآباد، مسابقه خوانندگی شب کوک، هوش برتر، قاصدک، سریال جدید دی دی و … به روی آنتن خواهد برد. شبکه نسیم برنامه های نوروزی خود را از ۲۹ اسفند با پخش نخستین قسمت فصل سوم خندوانه کلید می زند.
رامبد جوان در سری سوم خندوانه که هر شب ساعت ۲۳ پخش می شود با آیتم ها و بخش های متنوع و سرگرم کننده شب های بهاری شیرینی را برای مخاطبان رقم خواهد زد. گروه تهیه این برنامه در حال حاضر سرگرم تدارک آیتم های مختلف آن هستند .

مخاطبان شبکه نسیم در ایام نوروز می توانند هر شب ساعت ۲۱ شاهد رقابت تنگاتنگ نفرات برگزیده مسابقه خوانندگی شب کوک باشند. این برنامه برای ایجاد شب های فرح بخش نوروزی برای مخاطبانش تدارکات ویژه ای دیده است .

برنامه های شبکه نسیم در نوروز ۹۵

مجوعه شکر آباد دیگر برنامه نوروزی این شبکه معرفی شده است. این برنامه با آیتم های نمایشی و طنز هر شب ساعت ۲۲ مهمان خانه ها خواهد شد .

سریال جدید دی دی که با مدیریت حسین عرفانی دوبله شده در ۱۵ قسمت ۲۰ دقیقه ای آماده پخش از شبکه شده است تا در ایام نوروز لبخندی بر لبان مخاطبان این شبکه بنشیند .

هوش برتر دیگر برنامه شبکه نسیم است و در ایام نوروز، برنامه قاصدک هر بامداد ساعت ۳۰ دقیقه همدم شب زنده داران این شبکه می شود.

از جدیدترین فیلم های شبکه نسیم که در نوروز ۹۵ پخش خواهد شد مجموعه دوستان دور کُند است. این مجموعه نیز با بررسی علمی برخی اتفاقات، آیتم های ۱۵ دقیقه ای جالبی را برای مخاطبان نوروزی نسیم به ارمغان خواهد آورد.

باشگاه های فوتبال جهان، رنگارنگ و از دیگر برنامه های شبکه نسیم در نوروز ۹۵ هستند که در آیتم های ۱۵ تا ۱۲ دقیقه ای آماده پخش در ساعات مختلف شبکه نسیم در نوروز خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *