جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / فیلم های شبکه سه در نوروز ۹۵ + ساعت پخش

فیلم های شبکه سه در نوروز ۹۵ + ساعت پخش

فیلم های شبکه سه در نوروز ۹۵ + ساعت پخش

فیلمهای سینمایی نوروز 95 شبکه 3 , جدول پخش برنامه های شبکه 3 در نوروز 95 , فیلم های شبکه 3 در نوروز 95

شبکه سه سیما با فیلم های جذاب و مهیج به استقبال نوروز ۱۳۹۵ می رود. شبکه سه سیما سیما برای تعطیلات نوروز بیش از ۲۰ فیلم سینمایی را برای پخش در نظر گرفته که میتوان به فیلم های سینمایی اورست، دنیای ژوراسیک، خط ویژه، طلا، تسخیر کوهستان ببر، دوندگان، ایران برگر، سریع و خشن ۷، بازگشت جبار، سال خشونت بار، بازرس کی : راز جزیره گمشده، شمشیر اژدها، موج، پرواز، پیش به جلو، خاطرات شمشیر، ضربه مغزی، گروه سارقین، شاهد قربانی، خونه پا و روزهای آخر اسفند اشاره کرد.

زمان و ساعت پخش فیلم های سینمایی شبکه سه در نوروز ۹۵

از پنجشنبه ۲۷ اسفند ۹۴ تا ۱۳ فروردین ماه  ۹۴ ساعت ۱۵:۰۰ روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

فیلم های شبکه سه در نوروز ۹۵ + ساعت پخش

فیلم تلویزیونی روزهای آخر اسفند

فیلم تلویزیونی روزهای آخر اسفند این تله فیلم به نویسندگی طلا معتضدی و کارگردانی بهروز شعیبی پنجشنبه ۲۷ اسفند ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عظیمی قصد دارد رابطه خود را با دخترش از نو بازسازی کند. سودابه می خواهد آدم بهتری شود. مستوفی می خواهد از تنهایی اش بکاهد و بصیر می خواهد در کنار خانواده اش پدر شدن را تجربه کند.

سعید پورصمیمی، سیما تیرانداز، علی دهکردی، محمدرضا هدایتی، گلاره عباسی، ترلان پروانه، سیامک ادیب و سروش صحت از بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

تله فیلم خونه پا

تله فیلم خونه پا به کارگردانی و نویسندگی ایمان افشاریان وتهیه کنندگی سعید مرادی جمعه ۲۸ اسفند ساعت ۱۵:۰۰ روانه آنتن شبکه سه می شود. بازیگرانی چون مهدی فقیه، زهرا سعیدی، امیر غفارمنش، سینا رازانی، سلمان فرخنده، مسعود شریف و سوده شرحی در این فیلم نقش آفرینی می کنند. داستان این فیلم صداقت بین انسان ها را با بیانی ساده در فضای طنز و فرح بخش نمایش می دهد. در خلاصه داستان آمده است :سرایدارخانه ای در شیراز میخواهد به مسافرت برود. او از دوستش می خواهد که در نبود او مراقب خانه باشد و دوستش این مسئولیت را به پسرانش محول می‌کند. روزی پسر بزرگتر به عنوان خانه پا وارد خانه می شود ولی به اشتباه وارد خانه همسایه میشود و اتفاقاتی رخ می دهد.

فیلم سینمایی اورست

فیلم سینمایی اورست به کارگردانی بالتازار کُر ماکور محصول مشترک امریکا، انگلستان و ایسلند در سال ۲۰۰۵ است. در این فیلم بازیگرانی چون جیسون کلارک و انگ فولا شرپا بازی می کنند.

در خلاصه فیلم آماده است : در صبح دهم می سال ۱۹۹۶ دو هیئت کوهنوردی برای صعودنهایی قله اورست بلندترین نقطه زمین عازم سفر می شوند. به طور ناگهانی طوفان عظیم که در نوع خود بی سابقه بوده است آنها را غافلگیر می کند در این میان گروه می بایست با بادهای سهمگین و سرما و یخ بندان بی سابقه برای موفقیت خود مقابله کنند و….

فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک

فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک به کارگردانی کالین ترورو ، محصول ۲۰۱۵ آمریکاست که کریس پرات ،بریس دالاس هاوارد و تی سیمپکینز در آن نقش آفرینی می کنند.

در خلاصه داستان آمده است :

یک شرکت بزرگ در جزیره ای در دریای کاراییب, یک پارک حیاط وحش می سازد که دایناسورها در آن زندگی می کنند. در این میان دو برادر ۱۰ و ۱۶ ساله که خاله ی آنها مدیر اجرایی این پارک است به دیدن پارک می روند. مدیر اجرایی پارک با کمک زیست شناس ارشد پارک دست به ساخت یک دایناسور هیبرید و بزرگ میزند که هوش بالایی دارد. این دایناسور از قفس خود موفق به فرار می شود و رییس پارک برای گرفتن او از کمک یک متخصص دایناسور بهره میگیرد. این فرد خبره برای گیر انداختن و حفظ جان ساکنان پارک مخاطرات زیادی را به جان می‌خرد و…

فیلم سینمایی تسخیر کوهستان ببر

فیلم سینمایی تسخیر کوهستان ببر به کارگردانی هارک تسو محصول ۲۰۱۴ چین است.

در خلاصه داستان با بازی هان یو ژانگ ، کنی لین و لیا تونگ آمده است :سال ۱۹۴۶ ، یک سال پس از تسلیم ارتش ژاپن ، چین گرفتار جنگ داخلی همه جانبه میشود . در شمال شرقی راهزنان شروع به غارت مناطق جنگی میکنند، راهزنان به دو گروه تقسیم میشوند، گروه گرز بزرگ و گروه ارباب شاهین . این دو گروه راهزن مقابل یکدیگر قرار میگیرند و تمام اموال مردم ، حتی زن و فرزندان آنها را غارت میکنند. ارتش ملی چین که به رهبری مردی جوان به نام مستعار ۲۰۳ هدایت میشود با تجهیزات نظامی و نیروی جنگی کمی که داشتند با راهزنان مبارزه میکنند. تا اینکه پیش قراولی به نام یانگ به ارتش ملی اعزام میشود. او توانست با نقشه ای حساب شده ، با عنوان جاسوس وارد گروه ارباب شاهین شود و …

فیلم سینمایی دوندگان

فیلم سینمایی دوندگان به کارگردانی دنیل بن مایر است.

در خلاصه داستان آمده است: “کم” به عنوان یک پیام رسان دوچرخه ای در نیویورک مشغول فعالیت است. او مبلغ ۱۵ هزار دلار به شخص در محله چینی ها بدهکار است. زمانی که “کم” با دوچرخه اش در خیابان مشغول انجام وظیفه است، با دختری پارکورکار به نام نیکی برخورد می کند و همین برخورد اولیه باعث عاشق شدن کم و ورود او به سمت ورزش پارکور می شود. نیکی برادری به نام دیلان دارد . آنها والدین خود را از دست داده اند و به خاطر فشارهای مالی زندگی در باندی به رهبری میلر دست به سرقت می زنند. میلر وقتی از تواناییها و هوش “کم” خبردار می شود، او را در گروه می پذیرد و….

این فیلم سینمایی محصول آمریکا در سال ۲۰۰۵ است .

فیلم سینمایی سریع و خشن ۷

فیلم سینمایی سریع و خشن ۷ به کارگردانی جیمز ون محصول مشترک آمریکا و ژاپن در سال ۲۰۱۵ است که بازیگرانی چون وین دیزل ،پل واکر و داینی جانسون نقش آفرینی کرده اند.

درخلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است:

در ادامه قسمت هفتم داستان برادر شا که در قسمت قبل توسط دومینیک و تیمش متوقف شد برای انتقام از دومینیک دست بکار می شود. آنها در می یابند که شا با دزدیدن یک هکر قصد دارد یک سامانه جاسوسی فوق سری را در دست بگیرد که با آن میتواند کارهای مخرب زیادی انجام دهد و …

فیلم سینمایی بازگشت جبار

فیلم سینمایی بازگشت جبار به کارگردانی رها کریشا جاگارلامودی است. اکشای کومار ، شروطی حسن و سانیل گروور از بازیگران این فیلم سینمایی هستند .

خلاصه داستان :۱۰مامور دولتی هم زمان با هم ربوده شده اند. پلیس به دنبال این ده نفر است. نه نفر از این لیست رها می شوند و یکی از آنها در شهر اعدام می شود. پلیس به دنبال علت و مسبب این قتل است که اطلاعاتی به دستش می رسد. فردی به نام جبار اعلام می کند که افراد دزدیده شده به شدت فاسد بوده اند و برای همین به مجازات رسیده اند. او اعلام می کند تا ریشه کن کردن رشوه و فساد دست از اقدامات خود برنمی دارد و …..

این فیلم محصول ۲۰۱۵ هند است .

فیلم سینمایی سال خشونت بار

فیلم سینمایی سال خشونت بار به کارگردانی جی سی چاندور است که در این فیلم بازیگرانی چون توبی استفانز، رافوس سی ول و مارک بدهام نقش آفرینی کرده اند.

این فیلم محصول آمریکا درسال ۲۰۱۴ است و داستان فیلم درباره “آبل ” مرد جوانی است که شرکت فروش و پخش فرآورده های نفتی دارد . او تمام تلاشش را کرده است که کسب و کار سالمی داشته باشد. آبل به تازگی تصمیم گرفته است که زمینی را برای رونق کسب و کار خود بخرد . او مقداری پول به صورت بیعانه پرداخت کرده است و باقی پول را تا یک ماه دیگر باید تهیه نماید. در این بین ماشین های حمل و نقل سوخت شرکت ابل دزدیده می شود و

فیلم سینمایی بازرس کی

فیلم سینمایی بازرس کی : راز جزیره گمشده به کارگردانی کیم ساک یون ، محصول ۲۰۱۵ کره جنوبی با ژانر کمدی است که بازیگرانی چون کیم مایونگ و مین لیه ئو هی در آن بازی می کنند . در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در سال ۱۷۹۵ تولید و خرید و فروش شمش نقره در کره یک تجارت پرسود محسوب میشود. بازرس کی ماموریت دارد اسناد ساخت نقره تقلبی را یافته واز بین ببرد. او به همراه دوست و دستیارش “سئو” موفق می شود این اسناد فرمول های ساخت نقره تقلبی را از بین ببرد.اما پس از این موفقیت به دلیل انتقاد به فقر حاکم بر جامعه به یک جزیره دور دست تبعید می شود. او در تبعید مشغول اختراع و مطالعه است که ناگهان ….

فیلم سینمایی شمشیر اژدها

فیلم سینمایی شمشیر اژدها به کارگردانی دنیل لی ، با ژانر حادثه ای رزمی محصول ۲۰۱۵ چین است .

در خلاصه داستان با بازی آدرین برودی، جان کوساک و جکی چان آمده است : در زمان امپراطوری هان امپراطور گروهی را مامور محافظت از جاده ی ابریشم و جلوگیری از جنگ بین قبایل در مسیر راه می کند. در این بین هوآن که افسر مراقبت از جاده است با توطئه ی افسر مافوقش به شهری مرزی در غرب فرستاده می شود. او و یارانش به کار اجباری گمارده می شوند و در همین اثنا آنها با گروهی از سربازان فراری رمی مواجه می شوند که قصد دارند به شهر وارد شوند و…

فیلم سینمایی موج

فیلم سینمایی موج به کارگردانی روآر یوتاگ، محصول ۲۰۱۵ نروژ است که کریستوفر جونر ، توماس بولارسن و آن دال تورپ در آن نقش آفرینی می کنند .

در خلاصه داستان آمده است :یک زمین شناس نروژی متوجه ی حرکت عظیم لایه های درون زمین در کنار یک دریاچه ی بزرگ می شود که این پدیده قادر است موج هایی را بوجود آورد و شهر کنار دریاچه را کاملا نابود کند. پیش بینی های او درست از آب درمی آید و کوه به درون دریاچه رانش می کند و یک سونامی بزرگ را بوجود می آورد و …

فیلم سینمایی پرواز

فیلم سینمایی پرواز به کارگردانی دیبهو پوری است .

در خلاصه داستان با بازی میتان چاکرا بورتی ، جفری گلبرگ و آیوشمن خورانا آمده است :داستان درباره جوانی به نام شیوکار تالپاده است که به خاطر کند ذهن بودن، در درسهایش موفق نیست. به همین خاطر سالهاست که در یک مقطع تحصیلی مانده است. او به خاطر شیطنتهای بسیار از مدرسه اخراج میشود. شیوکار، به یک تالار نمایش می رود و در آنجا به خاطر شیطنتهایش اشتباهی جای هنرپیشه اصلی نمایش وارد صحنه می شود و با دختری به نام ستاره همبازی می شود. ستاره وقتی می فهمد که او قلابی است خواهان اخراج او از نمایش می شود؛ و این درحالیست که شیوکار عاشق او شده است. شیوکار را از تالار بیرون می اندازند و ….

این فیلم با ژانر تاریخی محصول ۲۰۱۵ هندوستان است.

فیلم سینمایی پیش به جلو

فیلم سینمایی پیش به جلو به کارگردانی دانته لَم است.

در خلاصه داستان آمده است : آقای مینگ و آقای تیان دو ورزشکار حرفه ای در رشته دوچرخه سواری هستند که در چین صاحب نام و اعتبار هستند. تا اینکه شرکت طرف قرداد این دو، به دلیل بی پولی مجبور میشود قرارداد با آنها را لغو کند. مینگ و تیان به اجبار وارد باشگاه های دیگر میشوند. در طول این تغییر مینگ در یکی از مسابقات دچار شکست میشود و تیان مجبور میشود برای کسب پیروزی از داروهای انرژی زا استفاده کند. تیان بخاطر این موضوع مدتی از بازی محروم میشود و ….

بازیگرانی که در این فیلم سینمایی بازی کرده اند اِدی پنگ ،سی وی چوی و شان دو می باشند .این فیلم محصول ۲۰۱۵ هنگ کنگ با ژانر ورزشی است .

فیلم سینمایی خاطرات شمشیر

فیلم سینمایی خاطرات شمشیر محصول ۲۰۱۵ کره جنوبی به کارگردانی هیونگ سیک پارک است .

در خلاصه داستان این فیلم با بازی بیونگ هان لی ، گو ائون کیم و دو یئون جئون آمده است :هونگ می دختری ۱۵ ساله است که در شهری در کره زندگی میکند. در سالهای قبل کره شاهد شورش دهقانها بوده که به وسیله ی حاکم سرکوب شده. هونگ در شمشیر زنی خیلی ماهر است و این هنر را از مادرش آموخته. او در یک مسابقه ی شمشیر زنی شرکت می کند و سبک خاص او توجه یک مقام دربار شاه را جلب می کند و فرد مذکور در پی کشف هویت هونگ می میرود. بعد از بازگشت به خانه مادر هونگ که “می که سول” نام دارد او را شماتت کرده و به او می گوید که با این کار جان خانواده اش را بخطر انداخته است و ….

فیلم سینمایی ضربه مغزی

فیلم سینمایی ضربه مغزی به کارگردانی پیتر لندزمن است. بازیگرانی که در این فیلم سینمایی بازی کرده اندویل اسمیت ، الک بالدوین ، البرت بروکس و می باشند .این فیلم محصول مشترک انگلستان و استرالیا است .

فیلم سینمایی طلا

فیلم سینمایی طلا به کارگردانی توماس آرس لان است.

در خلاصه داستان با بازی نینا هُس ، مارکو مندیک و پیتر کورت آمده است : در سال ۱۹۹۸ که تمام مردم در تلاش برای جستجوی طلا هستند , “امیلی میر ” به گروه مهاجران آسمانی که به شمال برای جستجوی طلا ,سفر کردند ملحق می شود . او به همراه هفت جوینده طلا از اتفاقاتی که قرار است برای آنها رخ بدهد هیچ اطلاعی ندارند و …

این فیلم سینمایی با ژانر خانوادگی-وسترن ،محصول مشترک آلمان و کانادا در سال ۲۰۱۳ است .

فیلم سینمایی گروه سارقین

فیلم سینمایی گروه سارقین به کارگردانی آرون نی و آدام نی و محصول ۲۰۱۴ آمریکاست .

بازیگران این فیلم کایل گالنر، آدام نی و متیو گری گابلر هستند.

در خلاصه داستان آمده است : یک افسر پلیس جوان با کمک دوستان ساده لوه خود نقشه ی سرقت از یک مقازه ی عتیقه فروشی را طرح می کند ولی در مرحله ی اجرای نقشه حوادثی پیشبینی نشده رخ می ده که که آنها را با مشکلات عدیده رو به رو می کند. آنها ناخواسته پولهای یک گروه تبهکاری محلی را سرقت می کنند که باعث می شود تبهکاران به تعقیب آنها بپردازند و …

فیلم سینمایی شاهد قربانی

فیلم سینمایی شاهد قربانی محصول ۲۰۱۵ آمریکا به کارگردانی اگوستین است .

در خلاصه داستان این فیلم با بازی منا سوواری و جس برادفورد آمده است : دیوید و مایک دو پلیس با تجربه و حرفه ایی هستند. مایک نیرویی متعهد و وظیفه شناس است اما دیوید درعین حالیکه به عنوان یک پلیس مشغول به خدمت است مخفیانه رهبری باند خلافکاران را نیز به عهده دارد. قرار است عملیات مهمی انجام شود. دیوید و مایک برای به دام انداختن خلافکاران بر سر صحنه حاضر می شوند. و این درحالیست که همه ی اتفاقات تحت کنترل و هدایت دیوید است. او و سردسته ی خلافکاران “سامویل” قرار است که حجم زیادی از مواد مخدر را در این معامله به فروش برسانند و…

فیلم سینمایی خط ویژه

فیلم سینمایی خط ویژه به کارگردانی مصطفی کیایی در ژانر اجتماعی است.

در خلاصه داستان با بازی میترا حجار ، صطفی زمانی و هانیه توسلی آمده است : یک هکر کامپیوتر به پیشنهاد خواهرش هانیه و شوهر خواهرش مصطفی ۱۰ میلیارد وام بانکی که به صورت غیر قانونی به یک مفسد اقتصادی به نام محتشم تعلق گرفته است را ، هک و به اشتباه به حساب دو جوان بی پول و بدهکار واریز می کنند. این امر باعث آشنایی آنها و در گیر شدنشان در این ماجرا می شود. تا اینکه برای فرار از دست محتشم و پلیس به ناچار با مشکلات زیادی روبرو می شوند اما …

این فیلم محصول ۱۳۹۲ به تهیه کنندگی مسعود جعفری جوزانی است .

فیلم سینمایی ایران برگر

فیلم سینمایی ایران برگر به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی ، محصول ۱۳۹۳ با ژانر طنز است که در آن سحر جعفری جوزانی ،شهره لرستانی و محسن تنابنده نقش آفرینی می کنند .

در خلاصه داستان آمده است : دو خان به نامهای فتح اله خان و امراله خان که پسر عمو هم هستند بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می کنند و داستانهای جالبی را رقم میزنند که خود و دیگران را در گیر میکنند.دست بر قضا دختر امراله و پسر فتح اله عاشق یکدیگرند اما این اختلافات مانع ازدواج آنها شده است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *