دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / علت پخش نشدن کلاه قرمزی در نوروز ۹۵ چیست؟

علت پخش نشدن کلاه قرمزی در نوروز ۹۵ چیست؟

علت پخش نشدن کلاه قرمزی در نوروز ۹۵ چیست؟

کلاه قرمزی 95 , علت پخش نشدن کلاه قرمزی 95 , دلیل پخش نشدن کلاه قرمزی 95

بالاخره علت پخش نشدن کلاه قرمزی در نوروز ۹۵ مشخص شد. مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه ۲ سیما درباره اینکه امسال این شبکه کلاه قرمزی ندارد، بیان کرد که مشکلات مالی و اینکه عوامل برنامه حاضر به کار با اسپانسر نبودند باعث شد پیگیر ساخت این مجموعه نشوند.

آذرمیدخت آذرهوش مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما درباره برنامه های کودک این شبکه در ایام نوروز ۹۵ گفت: ما در ایام نوروز برنامه های مختلفی را تدارک دیده ایم و امیدواریم بتوانیم «محله گل و بلبل» را با حضور عمو پورنگ داشته باشیم.

علت پخش نشدن کلاه قرمزی در نوروز ۹۵ چیست؟

آذرهوش در پاسخ به پرسشی درباره خالی بودن کنداکتور شبکه از مجموعه «کلاه قرمزی» که هر سال جزو برنامه های پربیننده بوده است، یادآور شد: امسال هیچ طرحی از طرف عوامل برنامه‌ساز «کلاه قرمزی» به شبکه دو ارایه نشد. از طرفی این دوستان حاضر نبودند با اسپانسر کار کنند و سازمان صد او سیما هم درگیر مشکلات مالی است و ما هم با توجه به این مسایل پیگیر دوستان نشدیم.

پخش نشدن کلاه قرمزی در نوروز ۹۵

وی درباره اینکه چندی پیش تهیه کننده اعلام کرده بود که معلوم نیست در ایام نوروز برنامه داشته باشند، ادامه داد: تهیه کننده این برنامه به دلیل مسایل بودجه ای سازمان صدا و سیما دچار مشکل شده با این حال تلاش ما بر این است که این برنامه را به آنتن برسانیم و همین روزها گروه این برنامه تلویزیونی بتوانند کار تصویر برداری خود را شروع کنند.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو در پایان درباره طلب عوامل «کلاه قرمزی» از سازمان و شبکه عنوان کرد: طلب این گروه خیلی زیاد نیست و در شرایط فعلی سازمان صداوسیما تهیه کنندگان و برنامه سازان بسیاری هستند که از سازمان طلب دارند. بعضی از برنامه ها که پخش آنها حدود دو سال پیش پایان یافته است هنوز نتوانسته اند بودجه خود را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *