دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار مستند مسابقه فرمانده ۳

زمان پخش و تکرار مستند مسابقه فرمانده ۳

زمان پخش و تکرار مستند مسابقه فرمانده ۳

زمان پخش و تکرار مستند مسابقه فرمانده 3 , ساعت پخش مستند مسابقه فرمانده 3 , باز پخش مستند مسابقه فرمانده 3

شبکه افق برای نوروز ۱۳۹۵، سری سوم مستند مسابقه جذاب و هیجان انگیز فرمانده را تولید و روانه آنتن کرده است.

مستند مسابقه فرمانده که نوروز پارسال شاهد پخش فصل دوم آن از شبکه افق بودیم و فصل نخست هم پیش از آن به روی آنتن رفته بود، از سوی مخاطبان با استقبال گسترده ای روبرو شد و بسیاری از آنها نیز خواستار حضور در سری های بعدی آن شدند.

زمان پخش و تکرار مستند مسابقه فرمانده ۳

در نخستین روزهای فروردین ۹۵ خلاصه ای از قسمت های پیشین این مسابقه به همراه پشت صحنه فرمانده ۲ به نمایش در می آید و پخش سری سوم بعد از آن آغاز می شود.

نخستین قسمت سری جدید مسابقه فرمانده، پنجشنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن شبکه افق می رود و دومین قسمت آن هم روز جمعه ششم فروردین پخش خواهد شد.

و تکرار اول آن روز بعد ساعت ۹:۳۰ صبح، و تکرار دوم آن ساعت ۱۲ ظهر و بازپخش سوم آن ساعت۱۶:۳۰ بعد از ظهر از شبکه افق پخش می شود.

مخاطبان شبکه افق می توانند در روزهای بعد از تعطیلات نوروز، بیننده ادامه سری جدید این مسابقه باشند.

فصل سوم مستند مسابقه فرمانده به همان شیوه قبلی یعنی ریلتی شو و با حضور شرکت کنندگان جدید در سه فاز مختلف که فاز نهایی آن در جزیره فارور خلیج فارس فیلمبرداری شده ساخته شده است؛ شرکت کنندگان این مسابقه در قالب عملیات تکاوری، ریلیتی شو، تفنگداری دریایی و نظامی شامل تیراندازی، چتربازی و نجات را زیر نظر فرماندهان سپاه انجام می دهند.

رقابت ها در این سری از مستند مسابقه فرمانده گسترده تر و هیجان انگیزتر شده اند و آیتم های جذابی برای آن در نظر گرفته شده که بر نفس گیرتر شدن رقابت افزوده است.

این مسابقه توسط خانه مستند انقلاب اسلامی و به سفارش سازمان هنری رسانه ای اوج توسط حسین افشار به عنوان تهیه کننده و حسام اسلامی به عنوان کارگردان ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *