جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار برنامه هفت سین و بچین عموهای فیتیله‌ای در نوروز ۹۵

زمان پخش و تکرار برنامه هفت سین و بچین عموهای فیتیله‌ای در نوروز ۹۵

زمان پخش و تکرار برنامه هفت سین و بچین عموهای فیتیله‌ای در نوروز ۹۵

برنامه هفت سین و بچین, زمان پخش برنامه هفت سین و بچین , تکرار برنامه هفت سین و بچین , هفت سین و بچین عموهای فیتیله‌ای

برنامه «هفت سین و بچین» عموهای فیتیله‌ای قرار است از ۲۵ اسفند ماه تا ایام نوروز هر شب ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما مهمان خانه هایمان شود.

زمان پخش و تکرار برنامه هفت سین و بچین :

علیرضا آقایی تهیه کننده برنامه فیتیله اعلام کرد: از روز چهارشنبه سوری قرار است با برنامه‌ای تحت عنوان «هفت سین و بچین» مهمان خانه‌های مردم شویم. این برنامه تولیدی است و اکنون گروه سازنده که شامل ۱۸۰ نفر می‌شوند، به شکل شبانه‌روز کار می‌کنند تا بتوانند برنامه را به موقع به پخش برسانند. این برنامه قرار است هر شب ساعت ۲۳ پس از پایان سریال نوروزی شبکه یک به روی آنتن برود و تکرار آن ساعت ۱۰ صبح روز بعد پخش خواهد شد.

آقایی سپس درباره‌ی اینکه چه شد که برای اجرای برنامه به شبکه یک دعوت شدند؟ توضیح داد: «هفت سین و بچین» در ژانر برنامه‌های بزرگسال تهیه می‌شود و بیشتر خانوادگی است، به همین خاطر این نوع برنامه با اهداف شبکه اول منطبق بود. «هفت سین و بچین» یک جُنگ شبانه است که امیدواریم بتوانیم در ایام نوروز مردم را شاد کنیم. گروه سازنده از آنجا که خیلی دلشان برای مردم تنگ شده است، با وجود محدودیت زمانی، ۲۴ ساعته تلاش می‌کنند تا بتوانند اتفاق خوبی را در ایام نوروز رقم بزنند.

آقایی در پایان گفت: برنامه خانوادگی «هفت سین و بچین» به کارگردانی محمد مسلمی و با مشاوره آقایان حمید گلی و علی فروتن در حال ساخت است.

تهیه‌کننده هفت سین و بچین همچنین اعلام کرد که این برنامه شامل بخش‌های متنوعی می‌شود که علاوه بر عموهای فیتیله‌ای هنرمندان دیگری نیز حضور خواهند داشت.

او توضیح داده بود: فعلا برای اجرای برنامه در شبکه ۲ صحبتی انجام نشده است. ولی در عین حال در شبکه‌های یک، پویا و شبکه نسیم صحبت‌ هایی برای حضور فیتیله انجام شده که هنوز جدی نشده است. این جدی نشدن ربطی به حواشی ما ندارد، بلکه بیشتر به مسائل مالی و برنامه‌ ریزی شبکه‌ها برمی‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *