جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار آقای گزارشگر نوروز ۹۵ شبکه ۳

زمان پخش و تکرار آقای گزارشگر نوروز ۹۵ شبکه ۳

زمان پخش و تکرار آقای گزارشگر نوروز ۹۵ شبکه ۳

آقای گزارشگر , زمان پخش و تکرار آقای گزارشگر شبکه 3 , ساعت پخش و بازپخش آقای گزارشگر شبکه سه

مسابقه ورزشی آقای گزارشگر توانایی چند هزار  علاقه مند در حوزه گزارشگری فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، کشتی ، وزنه برداری ،واتر پلو ، دو و میدانی و تکواندو  را در معرض قضاوت کارشناسان و گزارشگران با تجربه قرار می دهد.

مسابقه آقای گزارشگر در ۲۴ قسمت ۶۰ دقیقه ای تهیه شده است.

این برنامه با برگزاری آزمون های  عملی و کتبی، در مرحله نخست ۱۲۰ برگزیده  و سپس ۴۲  فرد را گزینش کرده و این افراد در  ۱۴ نفر برتر هر گروه  به علاوه یک نفر از بهترین دوم ها به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند . در مرحله نیمه نهایی ۱۵ نفر به ۵ گروه سه نفره تقسیم می شوند و از هر گروه یک نفر به مرحله نهایی راه پیدا می کند و مسابقه نهایی بین ۵ نفر برگزار می شود  و از بینندگان درخواست می شود با ارسال پیامک ، برترین گزارشگر انتخاب کنند . اجرای این برنامه به عهده شهریار ربانی است.

تهیه کنندگان  : غلامعباس  قنبری و محسن تقوی زنوز

زمان پخش و تکرار آقای گزارشگر نوروز ۹۵ شبکه ۳ :

از پنجشنبه ۲۷ اسفند تا شنبه ۲۹ اسفند ساعت ۱۹:۰۰ شب و در ایام نوروز ۹۵ هر شب ساعت ۲۲:۲۰ و تکرار و باز پخش آن ساعت ۸:۴۰ صبح روز بعد از شبکه سه سیما پخش می شود.

این برنامه با برگزاری آزمون های  عملی و کتبی  ، در مرحله نخست ۱۲۰ برگزیده  و سپس ۴۲  فرد را گزینش کرده و این افراد در  ۱۴ نفر برتر هر گروه  به علاوه یک نفر از بهترین دوم ها به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند . در مرحله نیمه نهایی ۱۵ نفر به ۵ گروه سه نفره تقسیم می شوند و از هر گروه یک نفر به مرحله نهایی راه پیدا می کند و مسابقه نهایی بین ۵ نفر برگزار می شود  و از بینندگان درخواست می شود با ارسال پیامک ، برترین گزارشگر انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *