جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش ویژه برنامه سه ستاره به مناسبت نوروز ۹۵ از شبکه سه

زمان پخش ویژه برنامه سه ستاره به مناسبت نوروز ۹۵ از شبکه سه

زمان پخش ویژه برنامه سه ستاره به مناسبت نوروز ۹۵ از شبکه سه

زمان پخش برنامه سه ستاره , تکرار برنامه سه ستاره , برنامه سه ستاره , برنامه سه ستاره احسان علیخانی

ویژه برنامه سه ستاره به تهیه کنندگی احسان علیخانی قرار است به استقبال نوروز ۱۳۹۵ برود.

قرار است ویژه برنامه سه ستاره به مدت ۸ شب تولیدات یک سال اخیر سیما را به کمک مردم و هیأت داوران را قضاوت کنند.

منتخبان سه ستاره در هشت بخش بهترین مجموعه‌های تلویزیونی، بهترین مجریان برنامه‌های تلویزیونی، بهترین گزارشگران، بهترین برنامه‌های ورزشی، بهترین برنامه‌های تخصصی، بهترین تیتراژها و بهترین بازیگران مرد و زن معرفی می‌شوند.

بر این اساس، تولیدات شبکه‌های مختلف سیما توسط گروه داوری بررسی خواهند شد و از هر بخش شش الی هفت نفر با انتخاب داوران به مرحله نهایی می‌ رسند و قرار است به مدت هشت شب به یکی از بخش‌ ها پرداخته شود. در انتها این منتخبان توسط مخاطبان و در نهایت سه منتخب از هر بخش انتخاب می‌شود.

ویژه برنامه سه ستاره بخش جنبی دارد که در آن قرار است بهترین فیلم اکران شده و همچنین بهترین ورزشکار مرد و زن در سال ۹۴ انتخاب و معرفی شوند.

زمان پخش برنامه سه ستاره :

این برنامه از شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ حول حوش ساعت ۲۰ الی ۲۲ در حالی روی آنتن شبکه ۳ سیما می‌رود.

که به نظر می‌ رسد امسال علیرغم دوره‌های گذشته احسان علیخانی اجرای این برنامه را بر عهده بگیرد؛ البته نام او به عنوان تهیه‌کننده در ویژه برنامه سه ستاره مطرح است.

احسان علیخانی از ۲ سال پیش برنامه‌ای با عنوان سه ستاره را برای شبکه سوم سیما با اجرای محمدرضا حسینیان روی آنتن سیما برد. وی در آن برنامه تولیدات ۲۰ سال اخیر شبکه سوم سیما را مورد بررسی قرار می‌داد.

ویژه برنامه سه ستاره به مدت هشت شب پیش از عید و از هفته آینده به روی آنتن خواهد رفت و مرحله نهایی آن با حضور منتخبان در آستانه تحویل سال معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *