جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار سریال همسفر خورشید از شبکه های یک، افق و HD

زمان پخش و تکرار سریال همسفر خورشید از شبکه های یک، افق و HD

زمان پخش و تکرار سریال همسفر خورشید از شبکه های یک، افق و HD

زمان پخش سریال همسفر خورشید , تکرار سریال همسفر خورشید , ساعت پخش و بازپخش سریال همسفر خورشید

سریال همسفر خورشید به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی علی شاه‌ حاتمی از شنبه ۱۵ اسفند ماه از شبکه های افق، یک HD پخش خواهد شد.

زمان پخش و تکرار سریال همسفر خورشید :

این سریال قرار است از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از شبکه های افق، یک و HD پخش شود. زمان پخش این سریال در شبکه افق هر شب ساعت ۲۳:۰۰ و تکرار اول آن ساعت ۴:۳۰ بامداد، تکرار دوم آن ساعت ۸:۳۰ صبح و تکرار سوم ساعت ۱۹:۰۰ خواهد بود. زمان پخش این سریال در شبکه یک هر شب ساعت ۲۲:۱۵ و تکرار اول آن ساعت ۱:۰۰ بامداد و تکرار دوم آن ساعت ۱۴:۴۵ بعد از ظهر خواهد بود. زمان پخش این سریال در شبکه HD هر شب ساعت ۲۲:۰۰ و تکرار اول آن ساعت ۸:۰۰ صبح و تکرار دوم ۱۸:۰۰ بعد از ظهر خواهد بود.

داستان سریال همسفر خورشید :

نوجوان ۱۵ ساله ‌ای به نام علی که از مسلمانان هند است، همراه خواهر و عمه ‌اش در یکی از محله ‌های فقیرنشین شهر بمبئی زندگی می‌ کند.

او به بیماری تنفسی دچار شده و مشکلات زیادی دارد؛ علی بارها نام امام رضا(ع) را از عمه ‌اش شنیده و می ‌داند آرزوی عمه این است که برای سلامت خود به زیارت حرم این امام بزرگوار برود ولی عمه اش بیمار می ‌شود و امیدی به زنده بودنش نیست به همین دلیل علی تصمیم می گیرد برای برآورده شدن حاجتش هر کاری از دستش بر می آید انجام دهد.

همچنین خرده داستان ‌های این سریال به‌صورت موازی روایت می ‌شوند و در طول گذر از شهرهای مختلف ایران، نماهایی از هند و زادگاه علی را می‌بینیم که به صورت موازی به نمایش در می ‌آیند.

بازیگران سریال همسفر خورشید :

محمد کاسبی، یوسف مرادیان، سهند جاهدی و جانو سینک برخی از بازیگران این سریال هستند.

همسفر خورشید محصول مرکز امور نمایشی سیماست که با همکاری سازمان هنری رسانه ای اوج ساخته شده و علی شاه حاتمی نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *