جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو ورزش در نوروز ۹۵

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو ورزش در نوروز ۹۵

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو ورزش در نوروز ۹۵

زمان پخش برنامه های رادیو ورزش در نوروز 95 , برنامه های نوروز 95 رادیو ورزش , معرفی برنامه های رادیو ورزش در نوروز 95برنامه های رادیو ورزش در نوروز ۹۵ اعلام شد. بر این اساس رادیو ورزش ویژه برنامه تحویل سال نوروز ۱۳۹۵ رادیو ورزش با عنوان لحظه آغاز به صورت زنده از ساعت ۷:۱۵ تا ۱۱ روز یکشنبه اول فروردین ۹۵ با پخش مصاحبه‌های شنیدنی، ارتباط با اماکن مذهبی در لحظات تحویل سال، پخش ترانه و سرودهای شاد ویژه نوروز، مسابقه تلفنی، ارتباط‌ با سامانه پیامکی و امکان حضور مخاطبان در این حوزه، گزارش از اردو های ورزشی و ارتباط با استان های کشور پخش می شود.

‌ این برنامه رادیویی با هدف ارزش گذاری به شروع سال جدید به مفهوم آغازی دوباره، تجدید آرمان‌ها، اتخاذ تصمیم جدید، پی‌ریزی الگویی جدید و کارآمد برای حیات فردی و اجتماعی مبتنی بر روحیات و آموزه‌های دینی و ملی طراحی شده است.

از مهمانان این برنامه می توان به حضور اهالی ورزش با بیان خاطرات و تجربیات، آموزه‌های نوروزی، تبیین و تبلیغ آیین نوروز در حوزه‌هایی اخلاقی نظیر صله‌رحم، کمک به همنوع، ایثار، گذشت، رفع کدورت اشاره کرد.

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو ورزش در نوروز ۹۵ :

لحظه آغاز کاری از گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش، به سردبیری و تهیه‌کنندگی مریم رستمی است که محمد درخشنده و بتول مرادی گویندگی آن را برعهده دارند.

از دیگر عوامل برنامه می توان بازیگران: پیمان قریب پناه و مریم باقری، گزارشگران: مائده علاقه‌مند، مصطفی رحیمی و مجید مرادیو، نویسندگی: عادله گلستانی، حسین شریفی و داود مختاریانی را نام برد.

صبح‌نو برنامه صبحگاهی نوروز رادیو ورزش به تهیه کنندگی سید مرتضی سید محمدی و گویندگی سبحان اکرامی، حافظ کاظم‌زاده، بتول مرادی و اختر زورقچیان در ایام نوروز روی آنتن می رود.

این ویژه برنامه نوروزی با هدف ترویج فرهنگ و شعائر نوروزی با موضوعاتی همچون عیدی دادن، صله ارحام در نوروز، سیر و سفر نوروزی، احترام به بزرگان، فرهنگ خرید در نوروز و خانه‌تکانی هر روز با زبان طنز شامل بخش های طنز ورزشی مانند زنگ انشاء، تفسیر ورزشی آشپزی، غذاخوری بین راهی، گزارش ویژه از یک چهره ورزشی نامدار با حال و هوای نوروز، گفت وگوی ویژه با یک ورزشکار شاخص و خانواده او، آیتم سرزمین عشق ویژه کاروان راهیان نور، میان برنامه سررسید ورزشی (وقایع ورزشی در سال ۹۴) و… با بازی بازیگرانی همچون مریم باقری، پیمان قریب‌پناه، هومن حاج عبداللهی و گزارش های ویژه احمد دهنوی، از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به همت گروه تفریحات رادیو ورزش پخش خواهد شد.

«عید دیدنی» به تهیه کنندگی احمدرضا طاهری و مریم رستمی و اجرای مشترک محمد درخشنده، حافظ کاظم‌زاده، بتول مرادی و سیده الهام حسینی، از ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ تا ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ از ساعت ۱۷ روی آنتن می رود.

این برنامه با هدف ترویج و تبلیغ سنت حسنه صله ارحام به عنوان یکی از مبانی اخلاقی و اجتماعی مورد تأکید دین مبین اسلام در محیطی خودمانی، صمیمی و تأثیرگذار در ترویج فرهنگ متعالی صله ارحام در کانون خانواده ورزشکاران و اهالی این جامعه تهیه شده است.

حضور در منزل یک چهره ورزشی، آیتم‌های طنز با محتوای ترویج فرهنگ صحیح صله رحم، مشارکت مخاطبان از طریق تلفن و پیامک و پخش ترانه‌ها و سرودهای نوروزی از جمله بخش های برنامه است.

مریم رستمی، عادله گلستانی و مریم قاسمی نویسندگی این برنامه و حمیدرضا خواجه‌خباز و مصطفی رحیمی گزارشگری آن را بر عهده دارند.

گردش در نوروز با هدف معرفی توانمندی های طبیعی استانهای مسافرپذیر نوروزی برای اجرای فعالیت های ورزشی در طبیعت، ورزش تعطیل نیست با شعار زنگ ملی ورزش در ایام نوروز برای کسانی که با رادیو ورزش فعالیت ورزشی می کنند

برنامه هم قدم با یک آشنا با حضور مهمانانی از عرصه های فرهنگی، هنری و ورزشی همچون داریوش ارجمند، پژمان بازغی، علی کفاشیان، جمشید مشایخی، احمدرضا عابدزاده، علیرضا حیدری، هادی ساعی، احسان حدادی، رسول خادم، امیر خادم، کیومرث هاشمی، بهداد سلیمی، زهرا نعمتی و…

ترینهای ۹۴ معرفی برترینها، بدترین ها، جالب ترین، مهمترین ها، بهترین ها، تلخ ترین و شیرین ترینهای نتایج ورزش کشور در سال ۱۳۹۴

مسابقه تلفنی دانش ورزش و هوش با عنوان گوی و میدان، شب نشینی بهارانه و عیدانه مخاطبان رادیو ورزش با اهالی رادیو ورزش از برنامه پنجره ای رو به بهار

کشتی نامه روایت مبارزه کشتی گیران ایرانی در آوردگاه های جهانی و المپیک از سال ۱۳۰۶ تا ۱۳۹۲ بصورت دوره به دوره داستان المپیک روایت حضور ایرانی ها در مسابقات المپیک از سال ۱۹۴۸ تا ۲۰۱۲ میلادی به روایت استاد پیشکسوت عطاء الله بهمنش و کارشناس خوش نام ورزشی سید جواد طبسی نژاد

برنامه ورزش ۹۴ با هدف بازخوانی مهمترین رخدادهای ورزش کشور در سال ۹۴ بصورت ماهیانه، از ویژه برنامه های رادیو ورزش برای نوروز ۱۳۹۵ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *