جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو نمایش در نوروز ۹۵

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو نمایش در نوروز ۹۵

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو نمایش در نوروز ۹۵

زمان پخش برنامه های رادیو نمایش در نوروز 95 , برنامه های نوروز 95رادیو نمایش , معرفی برنامه های رادیو نمایش در نوروز 95

برنامه های رادیو نمایش در نوروز ۹۵ اعلام شد. بر این اساس اداره کل هنرهای نمایشی رادیو همزمان با آغاز نوروز ۱۳۹۵ ، ۶۳ ساعت نمایش جدید را برای پخش در رادیو نمایش و سایر شبکه‌های رادیویی آماده کرده است. از میان این نمایش‌ ها می‌توان به «خانواده آقای نوروزی، داستان این چند نفر، روزهای به یاد ماندنی، خشت اول، زندگی شما، یک روز که هزار روز نمیشه» اشاره کرد. این آثار با هنرمندی بیش از ۱۵۰ بازیگر مطرح نمایش‌های رادیویی به همراه افکتورها، صدابرداران، کارگردانان و تهیه کنندگان در این مجموعه تولید شده است.

ویژه برنامه ترکیبی نمایشی تحویل سال به تهیه کنندگی ژاله محمد علی و کارگردانی حمیدرضا هدایتی از ساعت ۶ تا ۹ صبح به روی آنتن رادیو نمایش خواهد رفت که شامل بخش های متنوعی از جمله گفت و گوهای شنیدنی با هنرمندان پیشکسوت نمایش های رادیویی است.

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو نمایش در نوروز ۹۵ :

روزهای به یاد ماندنی به کارگردانی مجید حمزه و تهیه کنندگی ژاله محمد علی در ۱۴ قسمت از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین ساعت ۱۱:۱۵ پخش می شود. داستان : داستان به نویسندگی مجید حیدری درباره بازنشسته ای است که ویلایی در شب های عید خریداری کرده و حضور ناخوانده اقوام در این ویلا ماجرایی را رقم می زند.

خشت اول به نویسندگی سهیلا خدادادی وکارگردانی مینو جبارزاده ساعت ۱۳:۳۰ پخش می شود. داستان ماجرای طنز چند خانواده است که تهیه کنندگی آن بر عهده شهلا نیساری است در ۱۴ قسمت از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین روی آنتن می رود.

زندگی شما به کارگردانی رضا عمرانی و تهیه کنندگی شهلا نیساری، در ۱۴ قسمت از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین ساعت ۱۶:۳۰ پخش می شود. اتفاقات طنزی که در یک برنامه زنده رادیویی در قالب نمایش شکل می گیرد در این برنامه به نویسندگی حمیدرضا پور علیمحمد برای شنوندگان در نظر گرفته شده است.

خانواده آقای نوروزی به نویسندگی سهیلا خدادادی و کارگردانی جواد پیشگر پخش می شود. اتفاقات طنزی که در هنگام دید و بازدید خانواده ها رخ می دهد در ۱۲ قسمت از ۲ تا ۱۳ فروردین ۹۵ از ساعت ۹ صبح به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد روی آنتن می رود.

داستان این چند نفر به نویسندگی لیدا شیرمرد و کارگردانی رضا عمرانی در ۵ قسمت از ۴ تا ۸ فروردین ساعت ۱۵:۱۵ پخش می شود داستان افتتاح یک تالار عروسی و تلاش برای جذب مشتری به تهیه کنندگی برای شنوندگان روایت می شود.

یک روز که هزار روز نمیشه به کارگردانی مینو جبارزاده و تهیه کنند گی شهناز دهکردی در ۵ قسمت، از ۹ تا ۱۳ فروردین ساعت ۱۵ :۱۵ پخش می شود. داستان به نویسندگی سهیلا خدادادی ماجرای طنزآمیز چند دوست است که بعد از ۲۵ سال به هم می رسند.

علاوه بر این آثار، نمایش‌های سریالی و تک قسمتی متنوع دیگری نیز برای پخش از رادیو نمایش و سایر شبکه‌های رادیویی تولید شده است که در ایام نوروز ۹۵ از آنتن شبکه های رادیو پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *