دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو تهران در نوروز ۹۵

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو تهران در نوروز ۹۵

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو تهران در نوروز ۹۵

زمان پخش برنامه های رادیو تهران در نوروز 95 , برنامه های نوروز 95 رادیو تهران , معرفی برنامه های رادیو تهران در نوروز 95

برنامه های رادیو تهران در نوروز ۹۵ اعلام شد. بر این اساس برنامه ویژه تحویل سال ۱۳۹۵ اول فروردین از ساعت ۶:۳۰ به مدت ۱۴۰ دقیقه از رادیو تهران پخش خواهد شد.

پاسداشت سنت حسنه تحویل سال نو با مناسک و آداب فرهنگ ملی مذهبی ، گفت وگو با مجری قدیمی رادیو، تبریک سال نو، مصاحبه با افراد معروف ورزشی و هنری و گزارش از آستان مقدس سید الکریم (ع) و اماکن متبرکه بخش هایی از این ویژه برنامه است.

در ویژه برنامه تحویل سال نو با هنرمندان تلویزیون گفت و گو می شود. پخش گزارش از سطح شهر و گفتگو با مردم، پخش بیانات مقام معظم رهبری و سخنان ریاست جمهوری در سال نو را نیز شنوندگان از یان خواهند شنید.

معرفی و زمان پخش برنامه های رادیو تهران در نوروز ۹۵ :

برنامه تهران در شب با موضوع شاهنامه فردوسی و آیین های نمایشی ایرانی در نوروز همراه مخاطبان خواهد بود.

این برنامه در شب های نوروزی به معرفی زندگی نامه طنز پردازان می پردازد و با بررسی نوروز در شاهنامه فردوسی و نوروز در ادبیات ایران را با خوانش اشعار تقدیم شنوندگان می کند. این برنامه را ساعت ۲۲:۳۵ از رادیو تهران موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز بشنوید.

برنامه توفان گل اول تا پنجم فروردین متون ادبی کهن درباره بهار را بررسی می کند و با گستردن سفره هفت سین بهار و ارزش عدد ۷ در فرهنگ ما را تحلیل می کند.

برنامه بهار دلنشین از اول تا پنج فروردین ساعت ۲:۳۰ موسیقی های شاد بهاری را پخش می کند.

برنامه لبخندهای خاکی با رویکرد نوروز در دفاع مقدس همراه مخاطبان رادیو تهران است.

در این برنامه با جانبازان و رزمندگان گفت و گو می شود. طنز و شوخی رزمندگان، هفت سین در جنگ و خاطرات نوروزی رزمندگان از دیگر بخش های لبخندهای خاکی است.

شبکه رادیویی تهران، نمایش نوروزی دور عاشقی را با روایت داستان زندگی ۱۳ زوج، به مناسبت ایام نوروز ۱۳۹۵ به تهیه کنندگی محمد مهاجر و گویندگی مهین نثری و رضا عمرانی پخش می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *