دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / جزئیات برنامه نوروز شما ویژه سال تحویل نوروز ۹۵ شبکه شما

جزئیات برنامه نوروز شما ویژه سال تحویل نوروز ۹۵ شبکه شما

جزئیات برنامه نوروز شما ویژه سال تحویل نوروز ۹۵ شبکه شما

برنامه نوروز شما , برنامه نوروز شما شبکه شما , مجری برنامه سال تحویل 95 شبکه شما , حسین رفیعی و نجمه جودکی مجری برنامه نوروز شما

شبکه شما ویژه برنامه سال تحویل ۹۵ را با عنوان نوروز شما با اجرای مشترک نجمه جودکی و حسین رفیعی به مدت ۱۲ ساعت از جزیزه زیبای قشم به روی آنتن می برد.

زمان پخش ویژه برنامه سال تحویل ۹۵ شبکه شما :

مهرداد کمایی تهیه‌کننده ویژه برنامه نوروز شما در خصوص ویژه برنامه نوروزی شبکه شما گفت: «نوروز شما» عنوان ویژه برنامه نوروزی شبکه شماست که در روز تحویل سال ۹۵ از ساعت ۶ صبح تا ۱۸ بعد از ظهر به مدت ۱۲ ساعت از منطقه آزاد قشم به روی آنتن می‌رود.

وی بیان کرد: این  ویژه برنامه ۱۲ ساعته از بخش‌های متنوعی تشکیل شده است. اجرای «نوروز شما» را حسین رفیعی و نجمه جودکی بر عهده خواهند داشت.

تهیه‌کننده «خانه شما» اظهار داشت: علت اصلی اجرای ویژه برنامه نوروز ۹۵ در منطقه آزاد قشم تعامل با استان‌های سراسر کشور است. از جمله‌ بخش‌هایی که برای پخش درنظر گرفته شده است، نمایش پلی‌بک‌هایی از آداب و رسوم اقوام گوناگون ایرانی است. بخش دیگر برپا کردن سیاه‌ چادر است که در نوع خود کاری جدید محسوب می‌شود.

جزئیات برنامه نوروز شما ویژه سال تحویل نوروز ۹۵ شبکه شما

وی بیان کرد: برنامه‌های  ویژه دیگری طراحی شده است که در این ۱۲ ساعت ارائه خواهد شد. ما در این برنامه درنظر دادیم تا فضایی شاد و مفرح را با در نظر گرفتن آداب و رسوم اقوام مختلف ایرانی به نمایش درآوریم.

کمایی خاطرنشان کرد: مانند برنامه‌های ویژه نوروزی سیما «نوروز شما» میزبان هنرمندان و ورزشکاران عرصه‌های مختلف خواهد بود. از جمله مهمانانی که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد مانی‌ رهنما و قاسم افشار خوانندگان موسیقی پاپ و حدیث فولادوند و  رامبد شکرآبی بازیگرانی هستند که حضور آنها در برنامه قطعی شده است.

عوامل ویژه برنامه تحویل سال ۹۵ شبکه شما :

تهیه‌کننده: مهرداد کمایی

دستیار تهیه: پویان و احسان کمایی

کارگردان تلویزیونی: رضا صفاییان‌پور

مدیر تولید: حمید دودانگه

تصویربرداران: مجتبی اعظم‌پور، بهزاد طیبی، مهدی کاظم‌ پور و حسن فتاح‌ گودرزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *