دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / معرفی کامل مجریان ویژه برنامه های نوروز ۹۵

معرفی کامل مجریان ویژه برنامه های نوروز ۹۵

معرفی کامل مجریان ویژه برنامه های نوروز ۹۵

مجریان ویژه برنامه های نوروز 95 , مجریان برنامه های سال تحویل 95 , نوروز 95 , سال تحویل 95

همینطور که به روزهای پایان سال نزدیک می شویم تب و تاب تلویزیون برای تدارک برنامه های نوروزی بیشتر میشود. امسال هم مانند سال های گذشته تلویزیون با دست پر به استقبال بهار می رود.

خوب میریم سراغ معرفی مجریان برنامه های سال تحویل ۹۵

شبکه یک:

مجری برنامه سال تحویل 95 شبکه یکمعرفی کامل مجریان ویژه برنامه های نوروز ۹۵

سید علی ضیاء مجری تلویزیون برنامه ۱۲ ساعته تحویل سال ۱۳۹۵ در شبکه یک را اجرا می کند.

سیدعلی ضیاء که آخرین بار اجرای ویژه برنامه شب یلدا در شبکه یک را بر عهده داشت قرار است برنامه تحویل سال ۹۵ را به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی اجرا کند.

این برنامه از ساعت ۱۰ شب شنبه ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۴ آغاز می شود و تا ۱۰ صبح یکشنبه سال ۱۳۹۵ ادامه دارد و در آن از هنرمندان و مهمانان مختلفی بهره گرفته خواهد شد.

سیدعلی ضیاء پیش از این برنامه «امشب» را در شبکه یک اجرا می کرد که قبل از اینکه بتواند سری دوم این برنامه را روی آنتن شبکه یک ببرد به دلیل سخنان نامتعارفی که بعد از یک بازی فوتبال بیان کرده بود مدتی ممنوع التصویر شد و بعد از آن تنها توانست ویژه برنامه شب یلدا را در این شبکه اجرا کند.

شبکه سه :

احسان علیخانی مجری ویژه برنامه تحویل سال ۹۵ شبکه ۳ شدمعرفی مجریان برنامه های سال تحویل ۹۵

برنامه نوروزی شبکه ۳ سیما امسال از ساعت ۲۱ تا ۹ صبح به مدت ۱۲ ساعت طراحی شده و اجرای آن برعهده احسان علیخانی است.
غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه در حاشیه بازدید از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «بیمار استاندارد» به کارگردانی سعید آقاخانی در جمع خبرنگاران در خصوص زمان پخش برنامه «اکسیر» گفت: قرار بود بعد از مدت‌ ها در حوزه سلامت یک برنامه تخصصی داشته باشیم. ضبط دو سه قسمت برنامه انجام شده است اما به دلیل مشکل فنی هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدیم و قرار است فردا یا هفته آینده پخش آن قطعی شود.

وی در خصوص برنامه نوروزی شبکه سه سیما بیان کرد : برنامه نوروزی امسال از ساعت ۲۱ تا ۹ صبح به مدت ۱۲ ساعت طراحی شده و اجرای آن برعهده احسان علیخانی است. اما یک طرحی در شبکه سه خواهیم داشت که بعد از انتخابات مقدمات آن را شروع می‌کنیم که در راستای برنامه نوروز ۸ شب قبل از برنامه ای را تدارک دیدیم که قرار است عملکرد یک ساله سیما را بررسی کند و نظرات مردم را داشته باشیم.

به محض اعلام سایر مجریان برنامه های سال تحویل ۹۵ این مطلب آپدیت میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *