سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / عکس و داستان سریال غیرعلنی‌‌‌ +‌‌زمان پخش و تکرار

عکس و داستان سریال غیرعلنی‌‌‌ +‌‌زمان پخش و تکرار

عکس و داستان سریال غیرعلنی‌‌‌ +‌‌ زمان پخش و تکرار

عکس و داستان سریال غیرعلنی‌‌‌

مینی سریال «غیرعلنی» در ۱۱ قسمت ۴۵ دقیقه ای به نویسندگی مهدی حمزه و حسین تراب نژاد با کارگردانی مهرداد خوشبخت توسط رضا جودی در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی تهیه و تولید می شود.

حسین تراب نژاد نویسنده سریال «غیر علنی» گفت: متن مینی سریال «غیر علنی» را به طور کامل به پایان رسانده‌ایم و بعد شروع به تولید کردیم.

وی ادامه داد:‌ این اثر که در قالب یازده قسمت نوشته شده است،‌ به احتمال فراوان در تولید تعداد قسمت‌هایش بیشتر می‌شود.

نویسنده سریال «پرده نشین» همچنین درباره قصه سریال نیز گفت:‌ «غیر علنی» داستان عاشقانه‌ای است که در بستر انتخابات روایت می‌شود. پسری که طی ماجرایی تصمیم می‌گیرد تا کاندیدای مجلس شود و …

نویسنده سریال «هفت سنگ» درباره طنز بودن این اثر ادامه داد: این سریال کاری شیرین است و اگر بخواهم نمونه‌ای شبیه به آن را مثال بزنم، باید به سریال «چک برگشتی» اشاره کنم.

عکس های سریال غیرعلنی‌‌‌

خلاصه داستان سریال غیرعلنی :

داستان «غیرعلنی» مربوط به رقابت انتخاباتی سه جوان است که یکی از آنها عشق به یک دختر را در دل دارد و پیروزی خود در انتخابات را به منزله اثبات خود به خانواده دختر می داند اما در این مسیر دچار چالش هایی می شود…

داستان سریال غیرعلنی‌‌‌

بازیگران سریال غیرعلنی :

بازیگران «غیرعلنی» شامل برزو ارجمند، بهاره رهنما، متین ستوده، علی دهکردی، علیرضا جلالی تبار، شهرام عبدلی، محمد عمرانی، محمد فیلی، مهران رجبی، شهین تسلیمی هستند و سیروس عبدلی تصویربردار، بابک اخوان صدابردار، سید علی هاشمی دستیار کارگردان و برنامه ریز، المیرا شرافتیان و حسین امیری دستیاران کارگردان، بهرام جلالی مدیر تولید، مهدی جودی تدوینگر، حسین مجد طراح صحنه و لباس، احسان روناسی طراح گریم، سهیلا کاشفی منشی صحنه و محمد شریفی عکاس از عوامل پشت دوربین این مینی سریال هستند.

زمان پخش سریال غیرعلنی‌‌‌

زمان پخش و تکرار سریال غیرعلنی:

سریال غیرعلنی قرار است بعد از اتمام سریال کیمیا یعنی از شنبه ۲۴ دی ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ و تکرارهای آن روز بعد ساعت ۲:۰۰ بامداد و ۱۱:۱۵ صبح و ۱۶:۰۰ بعد از ظهر پخش میشود.

تکرار سریال غیرعلنی‌‌‌

عکس و داستان سریال غیرعلنی‌‌‌

عکس و داستان سریال غیرعلنی‌‌‌ +‌ زمان پخش و تکرار

زمان پخش و تکرار سریال غیرعلنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *