چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / گفتگو با هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش فیضی سریال علی البدل

گفتگو با هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش فیضی سریال علی البدل

گفتگو با هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش فیضی سریال علی البدل

هومن حاجی عبداللهی , گفت و گو با هومن حاجی عبداللهی , مصاحبه با هومن حاجی عبداللهی , هومن حاجی عبداللهی علی البدل , گفتگو با هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش فیضی سریال علی البدلگفتگو با هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش فیضی سریال علی البدل

هومن حاجی عبدالهی مجری تلویزیون، بازیگر، صدا پیشه و دوبلور متولد ۲۳ تیر ماه ۱۳۵۴ در تهران است. هومن حاجی عبدالهی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۱ آغاز کرد. از آثار سینمایی هومن حاجی عبدالهی میتوان به چند می‌گیری گریه کنی سال ۱۳۸۴ ، اختاپوس سال ۱۳۹۰ و گینس سال ۱۳۹۳ اشاره کرد. از مجموعه های تلویزیونی شاخص وی میتوان به بازی در سریال های آقا و خانم سنگی و پایتخت ۲، ۳ و ۴ اشاره کرد.

هومن حاجی عبداللهی بازیگر سریال علی البدل گفت: همه اتفاق‌هایی که برای تولید این سریال افتاد در نوع خود منحصر به فرد بود. از شخصیت پردازی گرفته تا بازی‌ها و نگارش و کارگردانی و گریم و لباس همه و همه در نوع خود بهترین بودند.

بازیگر سریال علی البدل گفت: معتقدم قصه‌هایی که در روستا روایت می‌شوند بسیار محدود هستند و ناخواسته همه روستاها ظرفیت اتفاق‌های زیادی را ندارند. اما با همه این تفاسیر علی البدل شبیه هیچ سریال دیگری نیست و داستانی ویژه دارد.

وی درباره نقش خود در این سریال ادامه داد: در علی البدل نقش فیضی مامور انتظامات روستا را بازی کردم. او فردی بسیار قانون مدار است که همراه با هادی کاظمی و بهرام افشاری از شخصیت‌های طنز سریال هستند.

گفتگو با هومن حاجی عبداللهی

این بازیگر با اشاره به تفاوت پایتخت و علی البدل بیان داشت: پایتخت سادگی و روانی خاص خود را در نمایش دادن خانواده‌ای مازندرانی داشت، اما علی البدل در ناکجا آبادی است که خان بالادهی و پایین دهی با یکدیگر به مشکل برمی‌ خورند.

حاجی عبداللهی در قیاس کاراکتر رحمت در پایتخت و فیضی در علی البدل نیز گفت: شاید شخصیت رحمت خروس باز به خاطر لهجه مازنی که داشت بیشتر مورد توجه قرار گرفت، اما تا زمان پخش علی البدل نمی‌ توانم پیش بینی کنم که مردم آن را به اندازه رحمت دوست دارند یا نه.

بازیگر سریال آقا و خانم سنگی ادامه داد: شاید برخی از افراد این سریال را شبیه به سایر سریال‌ هایی که در همین فضا ساخته می‌ شود، بدانند اما معتقدم قصه‌هایی که در روستا روایت می‌شوند بسیار محدود هستند و ناخواسته همه روستاها ظرفیت اتفاق‌های زیادی را ندارند. اما با همه این تفاسیر علی البدل شبیه هیچ سریال دیگری نیست و داستانی ویژه دارد.

وی درباره ادامه دار شدن علی البدل نیز گفت: همه چیز بستگی به این دارد که استقبال مخاطب تا چه اندازه باشد وگرنه گروه تولید در ساخت ادامه این سریال مشکلی ندارند.

گفتگو با هومن حاجی عبداللهی

وی درباره گریم خود در این سریال عنوان داشت: در پایتخت۴ به خاطر سبیل مصنوعی اذیت شدم و به همین دلیل تصمیم گرفتم که برای این سریال از سبیل‌های خودم استفاده کنم و سبیل مصنوعی نگذارم و مابقی گریم شخصیت فیضی به هنر آقای مجید اسکندری و کوهزادی برمی‌گردد.

این بازیگر ضمن اشاره به چهارمین همکاری خود با سیروس مقدم گفت: همیشه از همکاری با سیروس مقدم لذت و آرامش خاطر بسیاری دارم و خوشحالم که با کارگردانی با سواد و با آرامش کار می‌کنم.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از بازیگران علی البدل از پیشکسوت‌های بازیگری هستند و من نیز به نوبه خودم از این همکاری بسیار لذت بردم و از اخلاق حرفه‌ای و کاری این افراد بسیار یاد گرفتم.

صداپیشه شخصیت پنگول درباره تولید ادامه سریال پایتخت و تولید سریال سنگ پا نیز بیان داشت: در این زمینه اطلاعاتی ندارم و باید از تهیه کننده سوال بپرسید. یادم است قرار بود تا سنگ پا قبل از علی البدل تولید شود، اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد.

این دوبلور و بازیگر افزود: مدتی پیش به همراه همسرم سلیمه قطبی دوبله کارتون نمو۲ را به سرپرستی محمدرضا علیمردانی انجام دادیم و من به جای بابای دُری و فُک و همسرم به جای دُری صحبت کردیم. در کل به دوبله علاقه خاصی دارم، اما به دلیل اینکه از لحاظ مالی نمی‌ توان روی این شاخه هنری حسابی باز کرد هر زمان که فرصت آزاد داشته باشم به سمتش می‌ روم.

منبع:خبرگزاری‌فارس/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *